Zaregistrujte se a získejte kredit 50,- Kč na váš první nákup.

Poradna

Pro snazší orientaci zde na jednom místě najdete ty nejdůležitější informace o nákupu, nabídce služeb, možnostech spolupráce nebo řešení nejčastějších situací. V případě, že byste nenašli odpověď na Váš dotaz nás kontaktujte zde..

 

Často kladené otázky

Nejčastější dotazy jsme odpověděli zde: Často kladené otázky k produktu malování podle čísel

Nejčastější dotazy jsme odpověděli zde: Často kladené otázky k produktu diamantové malování

Ano! Všechny naše techniky zvládne hravě každý, kdo má trochu trpělivosti a odhodlání. Žádné umělecké zkušenosti ani nadání nepotřebujete. Stačí postupovat podle návodu, který vás spolehlivě dovede ke krásným výsledkům. Návod i veškeré příslušenství najdete uvnitř balení.

Výběr fotky je důležitý! Na její kvalitě totiž závisí i vaše budoucí dílo. Přečtěte si celý článek Jak vybrat správnou fotku

Pro výrobu obrazů z vlastní fotografie byste neměli vybírat pouze podle svých preferencí, ale zohlednit hlavně počet osob a pozadí. Pokud je na vaší fotce hodně osob nebo složitější pozadí, sáhněte po větším rozměru. Detailně jsme pro vás rozepsali výběr správného rozměru obrazů v článku Jak vybrat správný rozměr obrazu

My určitě doporučujeme obraz vypnutý na dřevěném vnitřním rámu. Usnadňuje totiž celý proces tvoření a navíc je díky němu možné pověsit si hotové dílo ihned na zeď. Pokud přemýšlíte, že byste obraz darovali, potěšíte jistě víc variantou s rámem. Jak vypadá obraz s ním a bez? Podívejte se na náš článek Obraz s rámem nebo bez rámu?

Ano, pokud se vám náš grafický návrh vašeho budoucího obrazu nelíbí, pokusíme se ho na žádost upravit k vaší spokojenosti. Dokonce máte zdarma nárok na výběr nové fotografie, ze které vám bez příplatku vytvoříme nový grafický návrh. Ten ale v procesu objednávky nahradí ten původní. Není tedy možné si následně z obou návrhů vybrat. Každý další grafický návrh už účtujeme podle ceníku.

Všechny informace o dopravě a poštovném najdete na stránce Doprava a platba.

Můžete nám zavolat na telefon +420 216 216 188, kde nás zastihnete každý všední den mezi 8:00 a 16:30 hod. Využít můžete i e-mail obchod@vymalujsisam.cz, kde vám s trochou štěstí odpovíme i o víkendu. Lze nás také kontaktovat pomocí formuláře na webu.

Stačí krátká odpověď na email, ve kterém jsme vám poslali grafický návrh.