OBRAZ ZDARMA ke každé objednávce nad 2000,- Kč. Vyberte si svůj DÁREK přímo v nákupním košíku.

Obrazy z vlastní fotky

Nejprodávanější

PBN v1 NOLOGO
od 1 299 Kč
Původně: 1 299 Kč
od 1 099 Kč
Diamantové malování - Vydiamantuj si svoji fotku (Expedice Standard (odeslání nejpozději do 15 dní), Rámování Bez rámu (pouze plátno), Velikost 60x80cm)
od 1 399 Kč
Původně: 1 399 Kč
od 1 199 Kč
vymalujsisam 1
 
od 499 Kč
Zažehlovací korálky  –  Z vlastní fotky
 
od 999 Kč
4 položek celkem

vlastni-p

Paměť je vrtkavá a ty nejkrásnější chvíle života v ní občas blednou rychleji, než by člověk chtěl. S obrazy z vlastní fotky ale mohou znovu ožít v současnosti a přinést ještě spoustu další radosti. Stačí si je po dokončení pověsit na zeď!

Přeskočte pro tentokrát výběr z našich hotových motivů a vydejte se po stopách mapování motivů z vlastní minulosti.

Jednoduše si vyberte, jestli vás víc láká malování podle čísel vlastní foto, nebo diamantové malování, nahrajte ke své objednávce vhodnou fotku, a pak už jen čekejte na svou originální předlohu a sadu vybavení vytvořenou speciálně pro váš obraz z vlastní fotky na míru.

Obraz z vlastní fotky jako dárek

Chcete svým bližním darovat opravdu osobní a výjimečný dárek, který je po rozbalení dojme, až ztratí řeč? Překvapte je obrazem z vlastní fotky!

Malování podle čísel vlastní foto darovat buď hotový, nebo jako čerstvě doručenou sadu od nás. V druhém případě jsou vlastně dárky hned 2 – kromě skvělé dekorace do bytu dostává obdarovaný i kreativní zábavu a relax pro svůj volný čas.

Vyberte si: