OBRAZ ZDARMA ke každé objednávce nad 2000,- Kč. Vyberte si svůj DÁREK přímo v nákupním košíku.

Vydiamantuj si svoji fotku

Nejprodávanější

Diamantové malování - Vydiamantuj si svoji fotku (Expedice Standard (odeslání nejpozději do 15 dní), Rámování Bez rámu (pouze plátno), Velikost 60x80cm)
od 1 399 Kč
Původně: 1 399 Kč
od 1 199 Kč
1 položek celkem

Přeměňte své nejšťastnější vzpomínky na obraz, který si můžete poskládat ze stovek třpytivých kamínků!

Diamantové malování – vlastní fotka

Je jedno, jestli máte s uměleckými aktivitami bohaté zkušenosti, nebo jestli máte za sebou zatím jen první pokusy. S naším diamantováním podle čísel se může stát skvělým umělcem každý! Vyberte si fotogtafii z dovolené, selfie nebo portrét domácího mazlíčka, zašlete nám ji ke zpracování a my pro vás vytvoříme vaši unikátní předlohu pro diamantování vlastní fotky, podle které si vytvoříte tu nejkrásnější mozaiku plnou malých plastových diamantíků, které se na světle krásně blyští. Naše diamantové obrazy jsou zároveň perfektním dárkem pro každou příležitost – ať už hotové nebo čekající na vyplnění.

Diamantování podle čísel

Přesvědčte se o tom, jak je diamantování podle čísel zábavné. Za pár okamžiků strávených s diamantovacím perem v ruce vás váš obraz zcela pohltí! Zároveň můžte posílit svou koncentraci, dokonale se uvolnit a probudit v sobě netušenou tvořivost. Při objednání obrazu s rámem si své dílo můžete po dokončení ihned pověsit na zeď a získat tak i skvělou dekoraci!