Doprava

Odesíláme z Prahy a nabízíme tři způsoby dopravy po ČR. Myslíme si, že to stačí. Doporučili byste nám jiného dopravce? Máte nápad na jiný způsob dopravy? Nebo potřebujete poslat obraz do zahraničí? Napište nám a zařídíme to. :-)

 Doprava 

Výdejní místa Zásilkovny - 61,- Kč

Vyberte si své nejbližší výdejní místo, je jich opravdu hodně: https://www.zasilkovna.cz/pobocky

Za nás velice spolehlivý a rychlý způsob dopravy, zpravidla druhý den po podání zásilky je na výdejním místě připravena k vyzvednutí. Doporučujeme i o Vánocích.

 

Česká pošta - doručení na adresu - 99,- Kč

Na Českou poštu se hodně nadává, ale my s ní máme dobré zkušenosti. U nás to funguje tak, že fyzicky balíky odevzdáváme na depu Zásilkovně a ona je obratem předává České poště. Takže nemusíte být překvapení, když si objednáte dopravu Českou poštou a přijde vám nějaký informační email s číslem balíku od Zásilkovny.

 

Osobní odběr - Praha 9 - Čakovice - zdarma

Máte cestu kolem Prahy? Přijeďte si svoji objednávku vyzvednout přímo k nám do Čakovic! Otevřeno je pondělí - pátek 9:00 - 17:00 (po předchozí emailové dohodě lze vyzvednout i později). Hledejte velkou ceduli s naším logem a přesná adresa je IMPERA PARK, objekt D, Oderská 333/5, Praha 9 – Čakovice
A nebo do Google Maps zadejte "Vymalujsisam.cz"