Zaregistrujte se a získejte kredit 50,- Kč na váš první nákup.

Vše o malování podle čísel

 

Často kladené otázky k produktu malování podle čísel

Barvy k obrazům objedaným u nás vám rádi doplníme. U objednávek do 6 měsíců od zakoupení zdarma, u starších objednávek je doplnění za poplatek 10 Kč/ks. Pro doplnění kontaktujte zákaznickou podporu.

Ano. Barvy si mícháme sami a máme je pro vás tedy ihned skladem.

Malování podle čísel je skvělá zábava pro děti, dospělé i seniory – jak pro úplné začátečníky, tak i pokročilé malíře. Každý, kdo chce svůj čas trávit kvalitně, a přitom se krásně odreagovat, najde v malování podle čísel zalíbení. Kromě toho se jedná i o originální tip na dárek!

Barvy mezi sebou není nutné míchat ani je ředit vodou. Všechny odstíny už jsou od nás připravené přesně pro váš jedinečný obraz.

Součástí sady je očíslované plátno dle zvolené velikosti, akrylové barvy a 3 různě tlusté štětce. V balení najdete také návod a papírovou barevnou předlohu obrazu. Pokud v objednávce zvolíte variantu s rámem, vypneme vám obraz na dřevěný vnitřní rám, který usnadňuje malování a umožňuje hotový obraz pověsit na zeď. Veškeré pokyny jsme pro Vás sepsali v našem návodu.

V sadě malování podle čísel najdete standartně 24 a více tónů akrylových barev.

Důkladně zavírejte víčka barev, aby vám do příštího použití zbytečně nevyschly. Při malování obrazu doporučujeme začít v jeho horní části a postupovat směrem dolů, abyste si rukou nerozmazali čerstvě vybarvená políčka. Při každém střídání barev si také nezapomeňte důkladně vymýt štetec. Veškeré informace jsme také sepsali v tomto návodu.

Snížení stresu, zlepšení nálady a celkový relaxační stav patří mezi hlavní benefity malování podle čísel. Tím, že se malíř soustředí pouze na jediný úkol spočívající ve vymalování jednotlivých políček, upozadí ostatní myšlenky a brzy se dostaví klid, úleva od stresu nebo i ztráta pocitu úzkosti. O pozitivním vlivu malování podle čísel jsme se pro vás rozepsali v článku.

Děti malování podle čísel zbožňují a vhodné je pro ně už od 3 let věku. Kromě zábavy jim přináší i celou řadu benefitů, jako je zvýšení koncentrace, zlepšení nálady, celkové uvolnění i procvičení jemné motoriky. Pro malé děti jsou nejvhodnějšími obrazy k vymalování jednoduché motivy s malým počtem políček, které snadno zvládnou. Přesně takové najdete v kategorii našich motivů nazvané pro děti

Naše akrylové barvy schnou velmi rychle. Při malování stačí počkat 1 až 2 minuty a můžete pokračovat s další barvou. Po dokončení obrazu ho nechte zaschnout přes noc než ho zafixukejte lakem. Pověsit na zeď si ho ale můžete třeba hned.

Není to nutné. Pokud ale chcete pro svůj obraz ještě hezčí finish a dokonalou ochranu proti znečištění a vlivu světla na blednutí barev, můžete využít lesklý lak na závěrečnou fixaci, který máme v nabídce.