Zaregistrujte se a získejte kredit 50,- Kč na váš první nákup.

Co je malování podle čísel?

Naučte se malovat jako profesionální malíři! Nepotřebujete k tomu hodiny učení a zkoušení. Stačí následovat jednoduchý princip našeho malování podle čísel, které vás do cíle dovede skoro samo. Pokud spárujete všechny přidělené barvy se správnými políčky na plátně, úspěch vás nemine.

Tak trochu jiné omalovánky 

Připomíná vám to něco? Ano, stačí oprášit z paměti staré dobré omalovánky a hned budete vědět, jak malovat podle čísel! Kdo by chtěl ale vybarvovat pastelkami, když může dostat kvalitní akrylové barvy a cítit se jako opravdový umělec? Pro své kreativní řádění dostanete také vhodné štetce a opravdové plátno s předkresleným motivem, který je rozdělený na desítky menších či větších políček. Čísla na párování s barvami jsou zanesená přímo v nich.

 

A výsledek? Nádherná dekorace

Chcete si svůj hotový obraz rovnou pověsit na zeď? Pokud si v objednávce zvolíte variantu s rámem, bude se vám nejen snadno malovat, ale po posledním tahu štětcem můžete své veledílo rovnou začít obdivovat vystavené na zdi. Stačí najít ideální místo a nějaký ten hřebíček.  

 

 

Co budete k malování podle čísel potřebovat?

 • Obraz, který si vyberete z našich motivů, nebo si ho necháte vyrobit z vlastní fotky
 • Návod, akrylové barvy a štětce – vše od nás dostanete k objednávce automaticky
 • Trpělivost – vybarvování mnoha malých políček může být trošku piplačka, ale výsledek stojí za to!
 • Čistý a klidný pracovní prostor – pokud nemáte doma malířský stojan, rozprostřete si pod obraz noviny nebo nějakou jinou podložku, která ochrání okolí od barvy
 • Misku s vodou na vymývání štětců 

                              

     

     

     

Jaký motiv zvolit?

Pokud s malováním podle čísel teprve začínáte, vyberte si ze startu něco jednoduššího. To znamená obraz malých rozměrů s motivem o minimu barev, kde budete vybarvovat větší plochy. Věříte si na vyšší ligu? Tak klidně sáhněte po velkém plátně s nějakým pestrým, náročným motivem.

 

Obrazy podle fotky

Anebo byste doma rádi měli originál, který návštěvy nikde jinde neuvidí? Pošlete nám jakýkoliv motiv v kvalitním rozlišení a my vám ho pro malování podle čísel připravíme. Nejoblíbenější jsou u nás obrazy vytvořené podle vlastních fotografií našich zákazníků, které zachycují jak vzpomínky z dovolených a dalších výjimečných životních momentů, tak portréty, fotky domácích mazlíčků a podobně. A jak takovou fotku správně vybrat? Sepsali jsme pro vás všechny informace

Poslední věc, kterou je třeba si vyjasnit, než si objednáte takový obraz, je jeho rozměr. V jaké velikosti vaše fotka přetvořená v malbu vynikne nejlíp? Vyberte si správně!

 

Po pár rozhodnutích už zbývá jen začít se těšit na svou novou malířskou etapu! Užijte si svou kreativitu naplno a pochlubte se nám všemi svými krásnými výsledky!

16993


Proč malování podle čísel MILOVAT?

 • 100% výroba v ČR!
 • Zbavíte se stresu a úzkosti, posílíte soustředění a  užijete si zábavu i relax.
 • Nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti s malováním ani extra šikovnost.
 • Je to skvělá rodinná aktivita! Udělejte si hezký večer s celou rodinou při malování společného obrazu.
 • Je to skvělý dárek! Ať už je příležitost k obdarování jakákoliv, tenhle osobní dárek s nápadem bude mít úspěch!
 • Můžete si vytvořit vlastní galerii obrazů ze svých fotografií.
 • Je vhodné pro všechny bez ohledu na věk.
 • Malování, které nemůže být jednodušší.
kreativní ikonka