OBRAZ ZDARMA ke každé objednávce nad 2000,- Kč. Vyberte si svůj DÁREK přímo v nákupním košíku.

Na velikosti palety záleží aneb Proč jsme nejkvalitnější na trhu s malováním podle čísel

Víte, jak poznáte kvalitní obraz na malování podle čísel? Jedním ze spolehlivých ukazatelů je třeba počet barev v paletě. Na jejich množství totiž záleží, kolik odstínů hotový obraz rozezná a jak se bude – třeba při malování z vlastní fotky – podobat skutečnosti. Chcete zachytit momenty ze svého života opravdu věrně? Přečtěte si, proč jsme nejkvalitnější na trhu. 

MÁME 700 BAREV V PALETĚ – 3x víc než ostatní 

To znamená, že vám můžeme zaručit výsledný obraz, který bude tak podobný předloze na fotografii, jak je to jen možné. Barevné odstíny totiž umíme vychytat do těch nejjemnějších nuancí. V počátcích výroby na Vymalujsisam.cz jsme zkoušeli pracovat s menší paletou kolem 250 barev. Nebylo s ní ale možné vytvořit malování podle čísel v takové kvalitě, se kterou bychom byli spokojení. Na první pohled se může možná zdát, že je barev dostatek, ale opak je pravdou: Kvalitní malování podle čísel z vlastní fotky s tak omezenou paletou udělat nejde. 

Počet barev v naší paletě je kolísavý podle toho, jaké odstíny se nám podaří vyrobit, průběžně se ale nikdy nedostáváme pod 700 různých barev.

Běžně tak máme třikrát větší počet barev, než se kterými musí pracovat naše konkurence. A to je znatelný rozdíl! Přesvědčte se na vlastní tahy štětcem!

Rozsáhlá paleta barev zajišťuje nejlepší výsledky obrazů s malováním podle čísel na trhu.

 

ČESKÁ VÝROBA

Ve Vymaluj si sám jdeme svou vlastní cestou a nespoléháme se na dodavatele ze zahraničí. Napsali jsme si svůj software na převedení motivů a fotografií na předlohu pro malování podle čísel a výrobu akrylových barev, které se pro vymalování obrazů používání, si také zajišťujeme sami. Motivy do naší nabídky nekopírujeme, ale sháníme si je po své ose. Nejen na českém trhu jsme tak naprosto unikátní a zcela soběstační. 

 

 

U nás najdete stovky originálních motivů k vymalování.

 

Proč je to tak důležité? Z našich zkušeností totiž na trhu s malováním podle čísel obecně figurují hlavně základní dva druhy výroby, které evropští prodejci využívají a prodávají je dál svým zákazníkům. 

1.    Čínská výroba malování podle čísel

Čínští výrobci mají obvykle přes 500 barev v paletě. Jejich plátna tedy mají určitou kvalitu, ale zpravidla se prodávají bez rámů, takže vám obraz dorazí srolovaný. Nevýhodou pro zákazníka z Evropy je dlouhá dodací doba z Číny a v dobách zvýšené poptávky, jako jsou Vánoce nebo tradiční čínské oslavy nového roku v únoru, se doba dodání ještě výrazně prodlužuje a překračuje i 40 dní. Další překážkou nákupu je od července 2021 nová legislativa, která určuje nutnost doplacení DPH nesoucí s sebou nepříjemné formality.

TIP! Chcete vědět, jak poznáte, že nějaký e-shop přeprodává zboží z Číny? Vybraný obchod například neumožňuje objednat malování podle čísel z vlastní fotky s doručením do 14 dní.

2.    Lotyšská výroba malování podle čísel

Jedná se o franšízu lotyšsko-ruské firmy, kterou využívají dvě velké značky na českém trhu. Nevýhodou této výroby je výrazně omezená paleta barev, se kterou společnosti musí pracovat – je jich pouze 243Další nevýhodou lotyšské franšízy je také skutečnost, že stejný obraz si už pravděpodobně namalovaly desítky či rovnou stovky jiných malířů v ostatních zemích. O originálních dílech se tedy nedá mluvit.

TIP Jak poznat, že se jedná o obraz lotyšsko-ruského původu? Všechny obrazy mají charakteristické označení barev tvořené písmenem a číslicí – tedy např. J1, W2, &3 atd.

 

 VLASTNÍ TVORBA GRAFICKÝCH NÁVRHŮ 

Pokud si chcete objednat obraz z vlastní fotografie, před odesláním zásilky vám pošleme ke schválení grafický návrh, který vám ukáže, jak bude výsledný obraz po vymalování vaší rukou vypadat. Grafické návrhy vytváříme z vámi zaslaných fotek přímo my, takže můžeme poskytovat kvalitní a individuální servis, který vám například umožňuje jednou změnit názor a zaslat nám na zapracování jinou fotografii nahrazující v objednávkovém procesu tu původní. Jednáme na osobní úrovni s lidským přístupem a s cílem plně uspokojit každého zákazníka. 

Díky grafickému návrhu od nás budete mít jasnou představu, jak bude výsledek vypadat.

 

VÝJIMEČNÁ KVALITA TISKU

Víte, jak se měří kvalita tisku? Udává se v tzv. DPI – z angličtiny "dots per inch" neboli počtu pixelů na řádek o délce 2,54 cm. Časopisy i většina firem vyrábějících malování podle čísel drží kvalitu tisku na 300 DPI. My věříme, že čísla a linie vytištěné na plátně jsou jedním ze základních předpokladů, abyste si naše malování podle čísel opravdu užili. Proto veškeré podklady připravujeme v kvalitě 600 DPI.

Co z toho plyne pro vás? Naše plátna se vám budou číst mnohem lépe než plátna ostatních výrobců malování podle čísel. I naše nejmenší políčka s čísly jsou totiž díky této výjimečné tiskové kvalitě krásně vidět. Posuďte sami na srovnání obrázků:

 

1) Příklad běžného tisku označených políček na plátně pro malování podle čísel  

2) Příklad našeho tisku označených políček pro malování podle čísel

 

BARVY MĚŘÍME SPEKTROFOTOMETREM

Před naskladněním používáme pro měření barev profesionální spektrofotometr. Ten nám pomáhá předcházet omylům s orientací v tak obrovské paletě barev, kterou nabízíme a nestává se tak často, aby byla zaslaná barva rozdílná od našeho grafického návrhu. 

 

A co k naší paletě říkáte vy – zákazníci? Přečtěte si pár recenzí od malířů, kterým se už naše obrazy dostaly pod štětec!

"Rozhodně se toho nemusí nikdo bát, není to nijak složité, jen piplačka. Ale to proto, že jsem si vybral trávu jako pozadí a tak zde mám 10 odstínů zelené. Připravte si na práci čas, nedá se to uspěchat, mezi nanášením jednotlivých barev je dobré počkat na uschnutí. Veškerý nezdar se ovšem dá přemalovat. Výsledek bude stát za to."

"Perfektní komunikace, rychlost a zpracování."

"Krásné barvy"

"Maluji už druhý obraz podle vlastní fotky a jsem velice nadšená . Je to závislost a přitahuje vás to jak magnet !!!"

"Perfektní komunikace, rychlost a zpracování"

"Krásný výsledek, velmi kvalitní zpracování. Těšíme se na výsledek."

"Velmi rychlé a profesionální jednání vč. poradenství (vhodnost fotky) předem."

"Zatím jsem nezačal ještě malovat, ale podle předtištěné předlohy myslím že obraz bude super."

"Zaslaná fotka nebyla v dostatečné kvalitě a velmi ochotně a trpělivě se mnou pán komunikoval. Teprve až se mi povedlo poslat kvalitní foto, byl vypracován návrh, který šel do výroby teprve po mém odsouhlasení. Obraz přišel, je velmi kvalitně vyroben a moc se těšíme na reakci obdarovaného a na výsledek po vymalování."

"S nákupem jsem velmi spokojená. Ještě před samotným nákupem mi byly poskytnuty potřebné informace. Kvalitní a ochotný přístup. Hned první grafický návrh byl takový, jaký jsem si představovala. Rozhodně to nebyl poslední nákup."

"Zpracování mě překvapilo, obraz bude jako v realu."

"Velmi doporučuji tento obchod. Lze si jen přát aby bylo takových co nejvíce."

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení