Zaregistrujte se a získejte kredit 50,- Kč na váš první nákup.

NÁVOD na malování podle čísel

JAK VYMALOVAT OBRAZ PODLE ČÍSEL? S NÁMI JE TO SNADNÉ!

Pokud jste si objednali plátno vypnuté na rámu, můžete se hned pustit do malování. Zvolili jste plátno bez rámu? Přijde vám smotané do ruličky a než začnete vybarvovat, budete ho muset nejdřív vlastními silami napnout (třeba pomocí zatížení rohů).

Sada na malování podle čísel obsahuje nejen plátno s předkresleným motivem, akrylové barvy a 3 různě tlusté štětce, ale také návod a papírovou předlohu, jak obraz vymalovat. Vše potřebné máte tedy hned po ruce!

Náš tip!

Až si budete přelepovat víčka barev správnými čísly, zkuste si barvy rovnou podle čísel srovnat! Usnadní vám to celý proces malování, protože barvy nebudete muset v paletě dlouze hledat. 

Malování podle čísel NÁVOD

Malování z vlastní fotky

Zvěčněte své vzpomínky z důležitých životných okamžiků na obraze, který si sami vymalujete!
Malování podle čísel NÁVOD

Malování našich motivů

Vyberte si ze stovek připravených motivů, které jsme pro vás seřadili do přehledných kategorií.
Malování podle čísel NÁVOD

S kódem DESIGN10 – 10 % dolů!

Produkt z návodu

Bílé tulipány

Nyní se můžeš stát opravdovým umělcem. Vybarvuj číslo za číslem a vytvoř nezapomenutelný obraz, který máš právě na dosah štětce!

Malování podle čísel NÁVOD

Pokud se s námi chcete podělit o výsledek, pošlete nám fotku e-mailem a nezapomeňte nás označovat i na sociálních sítích s #vymalujsisam! Některá barva vám přece jen došla nebo vyschla? Nevěště hlavu, všechny barvy máme v zásobě! Stačí se nám ozvat a odstín doobjednat. Upozornění: Malování podle čísel může způsobovat závislost ☺ Varování: Výrobek není vhodný pro děti do 3 let.