Zaregistrujte se a získejte kredit 50,- Kč na váš první nákup.

NÁVOD na malování podle čísel

JAK VYMALOVAT OBRAZ PODLE ČÍSEL? JDE SE NA TO!

Pokud jste si objednali plátno vypnuté na rámu, můžete se hned pustit do malování. Zvolili jste plátno bez rámu? Přijde vám smotané do ruličky a než začnete vybarvovat, budete ho muset nejdřív vlastními silami napnout (třeba pomocí zatížení rohů).

Sada na malování podle čísel obsahuje nejen plátno s předkresleným motivem, akrylové barvy a 3 různě tlusté štětce, ale také návod a papírovou předlohu, jak obraz vymalovat. Vše potřebné máte tedy hned po ruce!

Náš tip!

Až si budete přelepovat víčka barev správnými čísly, zkuste si barvy rovnou podle čísel srovnat! Usnadní vám to celý proces malování, protože barvy nebudete muset v paletě dlouze hledat. 

Pokud se s námi chcete podělit o výsledek, pošlete nám fotku e-mailem a nezapomeňte nás označovat i na sociálních sítích s #vymalujsisam! Některá barva vám přece jen došla nebo vyschla? Nevěště hlavu, všechny barvy máme v zásobě! Stačí se nám ozvat a odstín doobjednat. Upozornění: Malování podle čísel může způsobovat závislost ☺ Varování: Výrobek není vhodný pro děti do 3 let.