Zaregistrujte se a získejte kredit 50,- Kč na váš první nákup.

Vše o diamantování

 

Často kladené otázky k produktu diamantové malování podle čísel

Diamantování těží z principu malování podle čísel. Místo vybarvování očíslovaných políček barvami ale kladete na symboly na lepkavém plátně speciálním perem malé plastové kamínky – diamanty. Hotový obraz je vytvořen jejich mozaikou a na světle se krásně třpytí. Veškeré informace najdete v našem článku Co je diamantování

V sadě diamantování podle čísel najdete standardně 28 odstínů diamantů.

Balení obsahuje plátno s předtištěným motivem, diamantovací pero, kostku lepivé hmoty na přichycení diamantů k peru, plastovou lopatka na nabírání diamantů, pytlíčky s diamanty opatřené číselným kódem, zip pytlíky (na přesypání načatých diamantů) a nálepky se symboly na zip pytlíky. Dále je součástí návod a papírová barevná předloha. Pokud objednáte obraz s rámem, vypneme vám plátno na dřevěný vnitřní rám, který usnadňuje tvoření a umožňuje zavěsit obraz na zeď. Vešekeré informace o diamantování jsme sepsali v tomto návodu.

Na 1cm² připadá v průměru 12,75 diamantů. Obraz o velikosti 40x50 cm má tak celkovou plochu 2000 cm², takže ho pokryjete zhruba 25 000 diamanty.

Nefandíme čínským výrobkům. Pokud není u produktu uvedeno jinak, tak jsme diamantovačku vyrobili my v Praze v České republice.