Zaregistrujte se a získejte kredit 50,- Kč na váš první nákup.

NÁVOD na diamantové malování

JAK DIAMANTOVAT? S NÁMI JE TO SNADNÉ!

Princip diamantování je obdobný jako u malování podle čísel, ale místo štětce a akrylových barev vyplňujete lepkavé plátno se symboly stovkami malých plastových diamantíků vyřezaných do oslnivého lesku. U diamantového malování si v objednávce můžete vybrat hned z 2 druhů diamantů! V našem návodu používáme hranatý tvar.

Pokud jste si objednali plátno s vnitřním rámem, můžete se do diamantování ihned pustit. Zvolili jste plátno bez rámu? Přijde vám smotané do ruličky a než začnete tvořit, budete ho si ho muset nejdřív narovnat (třeba pomocí zatížení rohů).

Sada na diamantové malování obsahuje nejen lepivé plátno a všechno příslušenství (vosk, plastovou lopatku, pytlíčky s diamanty, zip pytlíky a nálepky se symboly), ale i foto předlohu s legendou a návod samotný! 

Diamantové malování NÁVOD

Diamantování z vlastní fotky

Zvěčněte své vzpomínky z důležitých životných okamžiků na obraze, který si sami poskládáte z diamantů!
Diamantové malování NÁVOD

Diamantování našich motivů

Vyberte si ze stovek motivů, které jsme pro vás seřadili do přehledných kategorií.
Diamantové malování NÁVOD

S kódem DESIGN10 – 10 % dolů!

Produkt z návodu

Duhové černé kotě

Staň se umělcem díky malování diamanty a poskládej si dokonalý obraz na zeď vytvořený ze stovek třpytivých kamínků! Pokládej diamant za diamantem na lepkavé plátno označené symboly a obdivuj hru barev i svůj vybraný motiv, který se před tebou pomalu začíná probouzet k životu. A navíc se na světle dokonale třpytí!

Omrknout

Diamantové malování NÁVOD

Podělíte se s námi o výsledek? Označujte nás na sociálních sítích s #vymalujsisam! Máte dotaz, nebo nám chcete poslat fotku svého díla? Ozvěte se nám!  Upozornění: Diamantování muže způsobovat závislost ☺  Varování: Výrobek není vhodný pro děti do 3 let. Obraz ani diamantovací pero nejsou hračka a plastové diamanty nejsou pochoutka.