Často hledané informace

Omalovánky zdarma

Často se nás ptáte, zda je malování podle čísel složité, zda jej zvládnou děti nebo jestli na to potřebujete umět malovat. Rozhodli jsme se pro Vás připravit několik motivů malování podle čísel zdarma.

Malování podle čísel zdarma

Jedná se o rozšířenou formu všem známých omalovánek, kde Vám předem očíslujeme políčka, abyste si osahali podstatu malování podle čísel.

Vyberte si motiv který se Vám líbí a vytiskněte si podklad na Vaší tiskárně. Pokuste se doma najít pastelky, tempery nebo fixy v barevných odstínech, které jsou v omalovánkách zdarma v paletě, abyste docílili co nelepšího výsledku. Omalovánky jsou od nás zdarma. Věříme, že si díky tomu zkrátíte čas a získáte lepší představu o tom co Vás čeká pokud s námi vyzkoušíte malovat podle čísel na opravdové plátno s akrylovými barvami například malování podle čísel z vlastní fotky!

 

 

Doprava

Nabízíme tři způsoby dopravy po ČR a myslíme si, že to stačí. Nebo si myslíte, že nestačí? Máte nápad na jiný způsob dopravy? Nebo potřebujete poslat obraz do zahraničí? Napište nám a zařídíme to. :-)

 

 Vymalujsisam%20doprava

 

Výdejní místa Zásilkovny - 61,- Kč

Vyberte si své nejbližší výdejní místo, je jich opravdu hodně: https://www.zasilkovna.cz/pobocky

Za nás velice spolehlivý a rychlý způsob dopravy, zpravidla druhý den po podání zásilky je na výdejním místě připravena k vyzvednutí. Doporučujeme i o Vánocích.

 

Česká pošta - doručení na adresu - 99,- Kč

Na Českou poštu se hodně nadává, ale my s ní máme dobré zkušenosti. U nás to funguje tak, že fyzicky balíky odevzdáváme na depu Zásilkovně a ona je obratem předává České poště. Takže nemusíte být překvapení, když si objednáte dopravu Českou poštou a přijde vám nějaký informační email s číslem balíku od Zásilkovny.

 

Osobní odběr - Praha 9-Běchovice - zdarma

Máte cestu kolem Prahy? V prodejně autodílů Auto-Spektrum v pražských Běchovicích máme zřízené výdejní místo. Otevřeno je pondělí - pátek 9:00 - 17:00. Na plotě je velká cedule s naším logem a přesná adresa je Českobrodská 65, 190 11 Praha 9 - Běchovice
A nebo do Google Maps zadejte "Vymalujsisam.cz" 

  

INFO IN ENGLISH

Hello everybody, welcome to our eshop!

We are a company based in Prague, Czech Republic and we are turning our client's photos into paintings that they make at home. Currently, our site in English is prepared at www.paintingfromphoto.com. Please visit our site, you can find there all information related to shipping and pricing of our paint by numbers kits. If you have any questions, you can always contact us on our email info@paintingfromphoto.com

 

banner Vymalujsisam 

Anyway... Welcome to our site and we are looking forward to hear from you! :-)

 

Team Vymalujsisam.cz & PaintingFromPhoto.com