Zaregistrujte se a získejte kredit 50,- Kč na váš první nákup.

Malování podle čísel - Abstraktní vzor (sada 3ks)

Zahrajte si na malíře a stvořte ne jeden, ale hned několik dokonalých obrazů, které dohromady vytvoří jednu velkolepou podívanou! Vybarvujte číslo za číslem a až dokončíte své první plátno, hned se posuňte k dalšímu. Pokračujte, dokud nevymalujete celý obrazový set, který na zdi vykouzlí efektní dekoraci s motivem rozkládajícím se hned přes několik pláten. Své nové kreativní dobrodružství teď máte jen na dosah štětce!

Rámování
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Vyrobíme a odešleme nejpozději do 3 dní Vyrobíme a odešleme nejpozději do 3 dní Vyrobíme a odešleme nejpozději do 3 dní Vyrobíme a odešleme nejpozději do 3 dní Vyrobíme a odešleme nejpozději do 3 dní Vyrobíme a odešleme nejpozději do 3 dní Vyrobíme a odešleme nejpozději do 3 dní Vyrobíme a odešleme nejpozději do 3 dní Vyrobíme a odešleme nejpozději do 3 dní Vyrobíme a odešleme nejpozději do 3 dní Vyrobíme a odešleme nejpozději do 3 dní Vyrobíme a odešleme nejpozději do 3 dní Vyrobíme a odešleme nejpozději do 3 dní Vyrobíme a odešleme nejpozději do 3 dní Zvolte variantu
Možnosti doručení
1 399 Kč 1 699 Kč 2 699 Kč 3 499 Kč 1 199 Kč 1 399 Kč 2 199 Kč 2 699 Kč 1 699 Kč 1 999 Kč 2 009 Kč 2 369 Kč 4 149 Kč 6 159 Kč od 1 199 Kč
Malování podle čísel - Abstraktní vzor (sada 3ks)
Česká výroba
Česká výroba
Vyjímečná kvalita tisku
Vyjímečná kvalita tisku
700 barev v paletě
700 barev v paletě

Obrazové sety vám nabízí nový způsob, jak si malování podle čísel opravdu užít. Přinášejí ještě více zábavy, koncentrace a samozřejmě barev!

Při tvoření následujte jednoduchý princip: Všechna předkreslená očíslovaná políčka vymalujte barvami, které mají na víčku stejná čísla. Až bude celé plátno vymalované, posuňte se k dalšímu dílu. Všechny díly si ihned můžete pověsit po dokončení na zeď, pokud si objednáte variantu obrazového setu s vnitřním rámem (doporučujeme).

Chcete vědět, jak se maluje podle čísel krok za krokem? Přečtěte si náš NÁVOD!

 

Set obrazů pro malování podle čísel obsahuje:

  • Očíslovaná plátna (počet a rozměry dle konkrétní objednávky)
  • Sadu 3ks štětců s různou tloušťkou
  • Akrylové barvy

*Počet kusů jednotlivých částí příslušenství se odvíjí od počtu dílů obrazového setu. (Čím víc dílů, tím víc příslušneství.)

Co obsahuje Vymalujsisam sada font

 

Vnitřní rám

  • Jako volitelnou variantu vám nabízíme napnutí plátna na vnitřní (z přední strany neviditelný) rám. Tuto službu nabízíme prakticky za cenu materiálu, tak ji neváhejte vyzkoušet. Díky rámu si usnadníte celé malování obrazu, protože se vám plátno nebude rolovat, a navíc si ho po dokončení obrazu můžete rovnou pověsit na zeď!

 

Doprava

Odesíláme z Prahy a nabízíme několik způsobů dopravy po ČR.

 

Kategorie: Vícedílné motivy
Orientace: Na šířku, Panoramatický
Technika: Malování

Malování podle čísel - Vymalujsisam.cz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: