Zaregistrujte se a získejte kredit 50,- Kč na váš první nákup.

Tečkování - Veselý kůň

Vytvoř si svůj nový designový obraz pomocí tečkování! Vyber si svou oblíbenou barvu fixu a vytečkuj si předtištěné plátno hezky ve svém tempu. Při volbě varianty s rámem si hotový obraz můžeš rovnou pověsit na zeď. A že bude co obdivovat! Umělecký dojem výsledného obrazu zaručen, a to i přes nulové zkušenosti s malováním. Tečka za tečkou tě dovede přímo za perfektním uměleckým dílem. 

Rámování
Barva teček
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Vyrobíme a odešleme nejpozději do 3 dní Vyrobíme a odešleme nejpozději do 3 dní Vyrobíme a odešleme nejpozději do 3 dní Vyrobíme a odešleme nejpozději do 3 dní Vyrobíme a odešleme nejpozději do 3 dní Vyrobíme a odešleme nejpozději do 3 dní Vyrobíme a odešleme nejpozději do 3 dní Vyrobíme a odešleme nejpozději do 3 dní Vyrobíme a odešleme nejpozději do 3 dní Vyrobíme a odešleme nejpozději do 3 dní Vyrobíme a odešleme nejpozději do 3 dní Vyrobíme a odešleme nejpozději do 3 dní Vyrobíme a odešleme nejpozději do 3 dní Vyrobíme a odešleme nejpozději do 3 dní Vyrobíme a odešleme nejpozději do 3 dní Vyrobíme a odešleme nejpozději do 3 dní Vyrobíme a odešleme nejpozději do 3 dní Vyrobíme a odešleme nejpozději do 3 dní Vyrobíme a odešleme nejpozději do 3 dní Vyrobíme a odešleme nejpozději do 3 dní Vyrobíme a odešleme nejpozději do 3 dní Vyrobíme a odešleme nejpozději do 3 dní Vyrobíme a odešleme nejpozději do 3 dní Vyrobíme a odešleme nejpozději do 3 dní Vyrobíme a odešleme nejpozději do 3 dní Vyrobíme a odešleme nejpozději do 3 dní Vyrobíme a odešleme nejpozději do 3 dní Vyrobíme a odešleme nejpozději do 3 dní Vyrobíme a odešleme nejpozději do 3 dní Vyrobíme a odešleme nejpozději do 3 dní Vyrobíme a odešleme nejpozději do 3 dní Vyrobíme a odešleme nejpozději do 3 dní Vyrobíme a odešleme nejpozději do 3 dní Vyrobíme a odešleme nejpozději do 3 dní Vyrobíme a odešleme nejpozději do 3 dní Vyrobíme a odešleme nejpozději do 3 dní Zvolte variantu
Možnosti doručení
449 Kč 799 Kč 449 Kč 799 Kč 449 Kč 799 Kč 449 Kč 799 Kč 349 Kč 599 Kč 349 Kč 599 Kč 349 Kč 599 Kč 349 Kč 599 Kč 699 Kč 1 049 Kč 699 Kč 1 049 Kč 699 Kč 1 049 Kč 699 Kč 1 049 Kč 549 Kč 549 Kč 549 Kč 549 Kč 709 Kč 1 349 Kč 709 Kč 1 349 Kč 709 Kč 1 349 Kč 709 Kč 1 349 Kč od 349 Kč
Tečkování - Veselý kůň
M2_Tečkování_-_Veselý_kůň
Novinka

Tečkování zvládne každý bez rozdílu věku. Dosáhnete díky němu nejen krásných výsledků v podobě barevně sladěných hotových obrazů, ale zároveň si při něm skvěle odpočinete. Při tečkování se totiž nemusíte soustředit na žádný složitý systém ani speciální pomůcky. Stačí vzít do ruky barevný fix, který vám přijde v sadě s předtištěným plátnem, a pustit se do jednoduchého a zábavného vybarvování. 

 

 

Na vámi zvoleném plátně se nachází desítky až stovky různě velkých předtištěných kroužků, která je potřeba všechny vybarvit fixem. Někde vám bude stačit udělat jen malou tečku, jinde bude nutné do plátna trochu víc zatlačit a celý kroužek důkladně vyplnit barvou. U tečkování chvilku trvá, než zpozorujete z plátna vystupovat svůj motiv. Jakmile se ale začne rýsovat, zaplaví vás neuvěřitelná radost! 

Rádi natáčíme hravá krátká videa. Jsou na nich naše výrobky, záběry z naší továrny... Podívejte se třeba na tohle! Když zaktualizujete stránku, objeví se vám zase jiné. A jestli se vám naše videa líbí, tak nás můžete sledovat na našem TikToku.

Co obsahuje sada na tečkování?

  • plátno s předkreslenými kroužky různých velikostí

  • fix v barvě dle objednávky

           

 

Proč tečkování z Vymaluj si sám milovat? 

  • 100% výroba v ČR!
  • Jedná se o unikátní produkt na trhu.
  • Je naším zatím nejjednodušším produktem. 
  • Zbavíte se stresu, úzkosti, uvolníte se a zlepšíte svou koncentraci. 
  • Je pro každého bez ohledu na věk. 
  • Je to krásný dárek s nápadem pro vaše blízké. 
  • Přináší možnost sestavit si celou galerii vytečkovaných obrazů z vlastních fotek. 
  • Je to vkusná a designová dekorace sladěná do jedné barvy.

 

Tečkování

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: