Obraz jako dárek - FAQ a kompletní info

 

Co to je? Malování vlastní fotky podle čísel.

- Vy nám pošlete fotku, my ji proženeme softwarem, rozporcujeme do číselných políček, namícháme akrylové barvy speciálně pro obraz a celé vám to i se štětci pošleme. Jsou to vlastně takové pokročilé omalovánky. 

 

Kolik to stojí? 699,- Kč!

- Náš nejprodávanější rozměr obrazu je 40x50cm a doporučujeme objednat plátno vypnuté na rámu. Tahle paráda u nás vyjde na 699,- Kč. 

 

Požadavky na kvalitu fotky? ŽÁDNÉ!

- Klidně stáhněte fotku z Facebooku nebo z Instagramu, my zvládneme všechno.

 

Umíte vouchery? No jasně!

- Nevíte jakou fotku vybrat nebo nestíháme výrobu? Nechte oslavence, ať si vyberou sami. Voucher s vaším osobním věnováním vám rádi připravíme.

 

Doba doručení?  2 až 3 týdny

- Potřebujete obraz rychleji? Napište nám. Umíme i zázraky. :-)

 

Objednáváte na Aliexpressu?  NE!

- Vyzkoušeli jsme tuhle naši konkurenci za vás. Plátna od nich jsou ale nekvalitní, odstíny barev jsou mizerně namíchané, neposílají obrazy na rámu a ještě trvá věčnost, než vám obraz přijde a nemáte dopravu vůbec pod kontrolou. My to děláme jinak. Vyzkoušejte to!

 

Kde se mohu podívat na příklady hotových obrazů? Nejlépe na našem Instagramu: @vymalujsisam.cz 

Ale máme i Facebook: Vymalujsisam.cz nebo se můžete pokochat videem, kterém jsme nahráli na Youtube (viz níže).

 

Chystáte se na svatbu? Nebo na něčí oslavu narozenin? Tak to určitě sháníte nějaký originální dárek, samozřejmě za rozumné peníze, ideálně nějaký hmotný... Také jsme už tolikrát dárek sháněli. Dejte tentokrát šanci malování vlastní fotky podle čísel a určitě budete mile překvapeni.

 

Napadají nás tyto výhody, které dělají z našich obrazů skvělý dárek:

1. Obrazy jsou velké. Takže když je položíte na stůl k ostatním darům, tak jsou prostě docela vidět. :-) Sami jsme nesli obraz už na několik svateb a pokaždé ostatní hosté natahovali krky a snažili se zjistit, čímže tak velkým jsme si dovolili zastínit jejich dary.  

2. Jsou originální. Naši obchodní konkurenti zaplavili Čechy neoriginálními omalovánkami kouzelných stromů, zátiší s česnekem a podobnými tuctovými kousky. Váš obraz z vlastní fotky ale bude ten jediný na celém světě.

3. Máme skvělé ceny. Náš nejprodávanější rozměr 40x50cm na rámu má naše největší konkurence Malujes.cz za 1 200,- Kč. A naše cena? 699,- Kč. 

4. Nedarujete pouze nějakou věc. Vy spolu s obrazem darujete i relax a příjemnou aktivitu, kterou malování podle čísel je. Nám ale platíte jenom za ten obraz. Relax a zábava jsou grátis. ;-)

5. Naše obrazy se hodí pro každého. Je váš oslavenec méně zručný nebo netrpělivý? Tak mu nechte vyrobit nějaký jednoduchý motiv. Stáhněte z Google třeba fotku Křemílka a Vochomůrky nebo znak jeho oblíbeného fotbalového týmu. I takové obrazy samozřejmě umíme udělat. Nebo nám napiště a my vám nějaký vhodný motiv rádi poradíme a vybereme vám fotku, která se na malování podle čísel bude nejvíce hodit.

 

Milujte se, malujte se a hlavně: zůstaňte v obraze. ;-)

 

Tým Vymalujsisam.cz

 

#malovanipodlecisel

#vymalujsisam

#malujioriginaly