OBRAZ ZDARMA ke každé objednávce nad 2000,- Kč. Vyberte si svůj DÁREK přímo v nákupním košíku.

Co je tečkování?

Hledáte jedinečný způsob, jak si oddychnout, na chvíli zapomenout na shon a starosti, a zároveň si vlastnoručně vytvořit originální obraz plný kontrastů, který osvěží každý prostor? Seznamte se s naší technikou tečkování, která nevyžaduje žádné vyjímečné umělecké zkušenosti, ale i přes to díky ní získáte pozoruhodnou dekoraci do bytu!

 

 Nechte se vtáhnout do světa různě velkých teček a pusťte se do tečkování jednoho motivu z naší nabádky nebo si nechte vyrobit obraz na tečkování z vlastní fotografie. Uvidíte, že jen co otevřete fixku ve vámi zvolené barvě a začnete tečkovat, nebude se vám chtít přestat!

Nemáte moc zkušeností s kreslením, malováním či jinými kreativními aktivitami? V tom případě je pro vás technika tečkování jako stvořená. Jde o nesmírně jednoduchý způsob, jak dosáhnout krásného jednobarevného obrazu, který si po zvolení varianty s vnitřním dřevěným rámem můžete rovnou pověstit na zeď nebo opřít na poličce.  

Jaký motiv zvolit?

Popusťe uzdu své fantazii a podívejte se do naší nabídky stovek předpřipravených motivů na tečkování, kde vás jistě něco zaujme. Čekají tam na vás třeba oblíbené přírodní motivy, romantické náměty, motivy na tečkování pro děti, slavné osobnosti nebo postavy z filmů a nechybí ani plakáty nebo abstraktní motivy, které se hodí do každé domácnosti. 

Pokud ale toužíte po něčem šitém na míru právě vám, nechte si vyrobit obraz na tečkování z vlastní fotografie. Díky němu si budete moct zvěčnit své vzpomínky ve formě designové dekorace do bytu tvořené stovkami malých teček. 

 

Jak si vytečkovat obraz? 

Vyčleňte si na to nějaký čas a prostor, kde si můžete tuhle novou aktivitu nerušeně užít. Rozbalte si sadu z Vymaluj si sám, kde už budete mít všechno potřebné vybavení. Vezměte si k ruce fixu ve zvolené barvě a začněte vyplňovat různě velká kolečka, která uvidíte předtištěná na plátně. Cílem je vyplnit je všechna! I když to bude chtít trochu trpělivosti, výsledek vás 100% nadchne.  Ještě než začnete, můžete se také podívat na náš podrobný návod včetně obsahu balení sady na tečkování. 

 

Rozvojová aktivita pro děti? Tečkování!

S tečkováním se skvěle zabavíte, odreagujete se při něm a aspoň na chvíli se odpoutáte od starostí a každodenního shonu. Tečkování určitě zaujme i neposedné děti, které si s jeho pomocí mohou natrénovat jemnou motoriku a zlepšit své soustředění a trpělivost při dotahování díla až do úspěšného konce. 

 

Tečkování jako dárek

Obraz vytvořený technikou tečkování je také originálním nápadem na dárek, který se hodí na jakoukoliv příležitost a pro všechny věkové kategorie. Přemýšlíte, co darovat rodině nebo přátelům na narozeniny, svatbu či Vánoce? Vytvořte obraz technikou tečkování, který obdarovaného zaručeně překvapí a potěší, případně můžete darovat i samotnou soupravu a nechat obdarovaného, aby se do této kreativní aktivity ponořil na vlastní pěst. 

 

Proč naše TEČKOVÁNÍ milovat?

  • Je to unikátní produkt na evropském trhu.
  • Všechny obrazy vyrábíme v České republice.
  • Tečkování obrazu vás zbaví stresu, skvěle vás zabaví a je tvořivou aktivitou i pro děti. 
  • Výsledkem je krásný obraz plný kontrastů, na který nemusíte mít žádné předchozí zkušenosti s uměním ani talent.
  • Jde o vynikající způsob, jak si stylově vyzdobit domácnost a přitáhnout pozornost každé návštěvy. 
  • Je to originální a velký dárek za nízkou cenu! Darujte celou soupravu, díky níž se obdarovaný zabaví, nebo rovnou hotový obraz!