Zaregistrujte se a získejte kredit 50,- Kč na váš první nákup.

NÁVOD na tečkování

JAK NA TEČKOVÁNÍ? S NÁMI JE TO SNADNÉ!

Pokud jste si objednali plátno vypnuté na rámu, můžete se do tečkování ihned pustit. Zvolili jste plátno bez rámu? Přijde vám smotané jako koberec a než začnete, budete ho muset nejprve vlastními silami napnout (například pomocí zatížení rohů).

Sada na tečkování obsahuje plátno s předtištěným motivem, návod a papírovou předlohu a také fixky různé tloušťky. Jejich počet závisí na zvolené velikosti obrazu. Vše potřebné máte hned po ruce a můžete se pustit do díla! 

Ani kapka vody!

Po celou dobu tečkování si jen dávejte pozor na to, aby se obraz nedostal do blízkosti vody, která by mohla celé dílo nenávratně poničit!

Dokončení a vystavení obrazu

Vkusná dvoubarevná dekorace postavená na kontrastu světlejších a tmavších bodů zpříjemní každý prostor!

Pokud jste si vybrali variantu s rámem, můžete si svůj hotový výtvor ihned pověsit na zeď. Další možností, pro obrazy na plastové či dřevěné desce, je vystavit dílo do dřevěného stojánku

Stojánek na vystavení obrazu

Na tečkování není vhodný žádný lak ani žádné jiné povrchové zakončení, protože všechny tyto přípravky jsou na vodní bázi, která by způsobila rozpití a zničení obrazu!

Tečkování NÁVOD

Tečkování z vlastní fotky

Zvěčněte své vzpomínky z důležitých životných okamžiků na obraze, který si sami vytečkujete!
Tečkování NÁVOD

Tečkování našich motivů

Vyberte si ze stovek připravených motivů, které jsme pro vás seřadili do přehledných kategorií.
Tečkování NÁVOD

S kódem DESIGN10 – 10 % dolů!

Produkt z návodu

Border kolie Carlos

Motiv do návodu jsme vytvořili podle fotky Carlose, mazlíčka jednoho z členů našeho týmu. Chcete taky svoji předlohu přetvořit v obraz na tečkování?

Tečkování vám přináší ten nejjednodušší způsob, jak si sami doma vytvořit efektní obraz podle svého vlastního motivu. Stačí nám poslat fotku, kterou chcete proměnit v obraz, a pustit se do tečkování v barvě, kterou si vyberete.

Tečkování NÁVOD

Podělte se o své vytečkované dílo s námi a dalšími milovníky techniky tečkování! Použijte #vymalujsisam