Zaregistrujte se a získejte kredit 50,- Kč na váš první nákup.

Dárky

Chcete od nás získat něco extra a ještě k tomu zadarmo? U nás stačí jen udělat objednávku a dárečky se sypou samy! Chceme vám dělat radost, a tak pro vás máme hned 2 situace, ve kterých vám DÁREK ZDARMA dáme: 

 

DÁREK K PRODUKTU

K některým produktům vám rovnou přidáme dárek, který se k nim dokonale hodí. Tak například můžete získat bonusové vybavení v podobě bambusových štětců k malování podle čísel nebo dřevěné aplikační pero k obrazům na diamantování. 

DÁREK K OBJEDNÁVCE

Můžete si ho sami vybrat v košíku. Čím větší hodnota vašeho nákupu, tím hodnotnější dárek máte na výběr. 

 

Podívejte se na modelovou situaci: 

  • Náš zákazník udělal objednávku v celkové hodnotě 2.368 Kč a nakoupil: 1 x kreativní sadu na malování podle čísel, 1x kreativní sadu na diamantové malování a 2x dřevěný stojan.

 

  • Hned pod shrnutím objednávky se mu tak objevila informace o přidání dárku zdarma v podobě bambusových štětců, které dáváme k malování podle čísel.

  • To ale není všechno. Jelikož je celková hodnota objednávky lehce nad průměrem, ukázala se mu i možnost vybrat si dárek z celkem velkého počtu produktů - včetně další kreativní sady v podobě tečkování, které třeba ještě nevyzkoušel.

 

 

A nejde si nevšimnout, že se mu na konci zobrazila i informace o tom, kolik kreditů mu za objednávku připíšeme v rámci našeho bonusového programu. Za nasbírané kredity pak má příště možnost nakoupit si u nás SE SLEVOU ještě něco navíc podle vlastního výběru.