Zaregistrujte se a získejte kredit 50,- Kč na váš první nákup.

Věrnostní a bonusový program

 

 
 

Moc nás těší váš velký zájem o tvořivé obrazy, které pro vás s láskou vyrábíme. Ještě víc ale oceňujeme, že se k nám často vracíte, a to i opakovaně.

Proto vám přinášíme věrnostní program, díky kterému můžete získat řadu výhod oproti běžným zákazníkům a užít si skvělé slevy na malování podle čísel,  diamantování, tečkování, zažehlovací korálky i všechno naše příslušenství. Čím víc u nás nakoupíte, tím větší slevu si můžete užít!

Jak se do věrnostního programu zařadit?

Pokud jste se už zaregistrovali na náš e-shop, jste automaticky součástí věrnostního programu. Částky se automaticky odečtou před nákupem v košíku podle následující tabulky slev. 

Objednáváte poprvé?

 

1) Zaregistrujte se ZDE

2) Před provedením každého svého nákupu se přihlaste na web v pravém horním rohu e-mailem a heslem. 

3) Podle celkové výše objednávek od nás dostáváte určitou výši doživotní slevy – viz. tabulka. Zároveň můžete uplatnit i nasbírané kredity. V administraci svého účtu si vždy snadno zkontrolujete počet kreditů a aktuální součet objednávek, podle něhož určíte výši své věrnostní slevy.

S věrnostním programem získáváte slevy ihned po své první objednávce!

 

Nestihli jste se zaregistrovat už při svém prvním nákupu?

Nevadí! Stačí se zaregistrovat nyní, ale použít stejný e-mail jako pro minulé objednávky. Celkový objem všech předchozích nákupů se do nově vytvořeného účtu načte!

 

Bonusový program

Jako bonus od nás navíc za své nákupy dostáváte ještě kredity. Za každých 50 Kč utracených v našem e-shopu vám dáme 1 kredit v hodnotě 1 Kč na další objednávku. Když u nás tedy například uděláte objednávku v hodnotě 3.000 Kč, do vašeho účtu se automaticky načte 60 kreditů, které můžete v budoucnu při placení využít.

Kredity se vám na účet připíšou ihned po uhrazení objednávky a jsou platné po dobu 365 dnů.                                     

 

 

 

 

 

 

Upozorňujeme, že kredity na nákup nelze využít při současné aplikaci jakýchkoliv slevových kuponů. 

 

Kredity vám na účet připíšeme i v dalších situacích: 

Ikona 1
Ikona 2
Ikona 3

 

Jak ještě víc ušetřit?

Využijte možnosti kombinování věrnostního programu, kreditů a OBJEMOVÝCH SLEV! Pokud na našem e-shopu nakoupíte přihlášení pod svým loginem, a zároveň jednorázově nakoupíte zboží nad určitou částku, výše vaší slevy se okamžitě maximalizuje