OBRAZ ZDARMA ke každé objednávce nad 2000,- Kč. Vyberte si svůj DÁREK přímo v nákupním košíku.

Věrnostní program

Moc nás těší váš neutuchající zájem o tvořivé obrazy, které pro vás s láskou vyrábíme. Ještě víc ale oceňujeme, že se k nám často vracíte, a to i opakovaně. 

Proto jsme pro vás vytvořili speciální věrnostní program, díky kterému teď můžete získat výhodu oproti běžným zákazníkům a užít si skvělé slevy na malování podle čísel i diamantování. Stal se z tvoření obrazů vlastní rukou váš koníček? Čím víc u nás nakoupíte, tím větší slevu si můžete užít!

                                                                 

 

Co je potřeba, abyste se do programu zařadili?

Stačí opravdu maličko: Zaregistrujte se na našich stránkách a přihlaste se před každým svým nákupem.

Je vám teď líto, že jste se nezaregistrovali už při svém prvním nákupu?

Nevadí! Máme pro vás dobrou zprávu: Stačí se zaregistrovat teď a použít stejný e-mail jako pro minulé objednávky. A voilà! Celkový objem vašich předchozích objednávek se vám do nově vytvořeného účtu propíše!

Jak ještě víc ušetřit?

Využijte možnosti kombinování věrnostního programu a OBJEMOVÝCH SLEV! Pokud na našem e-shopu nakoupíte přihlášení pod svým loginem, a zároveň jednorázově nakoupíte zboží nad určitou částku, výše vaší slevy se okamžitě maximalizuje

 

Sleva hned po první objednávce!

1) Zaregistrujte se ZDE

2) Před provedením každého svého nákupu se přihlaste na web v pravém horním rohu e-mailem a heslem. 

3) Podle celkové výše objednávek od nás dostáváte určitou výši doživotní slevy – viz. tabulka níže. V administraci svého účtu si vždy můžete zkontrolovat současný součet objednávek a určit tak výši slevy, která se na vás vztahuje. S rostoucí celkovou částkou za zakoupené produkty roste i výše vaší slevy!

 

S věrnostním programem získáváte slevy hned po své první objednávce!

 

Už jste si vyzkoušeli naše vlajkové produkty - obrazy z vlastní fotky? Pořiďte si je díky našemu věrnostnímu programu s přijemnou slevou!