Zaregistrujte se a získejte kredit 50,- Kč na váš první nákup.

Napsali o nás

Časopis ABC: Třpytivá zábava na dlouhé chvíle doma: Diamantové malování!

abcNemáte doma do čeho píchnout, nebo venku zrovna prší? Zabavte se s diamantovým malováním, které umí probudit elán na celé hodiny, ale na konci poslouží i jako skvělá ozdoba do bytu.

Diamantové malování, nebo jen diamantování, je příjemná kratochvíle, která účinně zabíjí nudu, posiluje soustředění a odvádí hlavu od starostí všedních školních dnů. Se správnou výbavou se díky němu můžete vydat po třpytivé cestičce plné malých plastových diamantíků, která vás zavede až poskládání krásného obrazu. Chtěli byste si ho sami vytvořit?

Číst celý článek

 

Maminka: Jak zabavit děti doma na neurčito? Vyzkoušejte malování podle čísel!

maminkaHledáte stále nové způsoby, jak je alespoň na chvíli zabavit? Obstarejte jim kreativní aktivitu na celé dlouhé hodiny. Nejenže budete mít chvilku čas pro sebe, ale vaše dítě bude mít o seberozvoj postaráno. Malování podle čísel na plátno totiž přináší kromě zábavy i řadu dalších benefitů.

Jedná se o systém, který jednoduchou a hravou formou dovede dítě až k vytvoření vlastního obrazu namalovaného opravdovými malířskými barvami. Nemusí mít žádné předchozí zkušenosti s malováním, a přece na konci překvapí celou rodinu povedeným výtvorem, který je možné si v případě šablony napnuté na rám, ihned po dokončení pověsit na zeď. Šablona na malování podle čísel dítě totiž celým procesem nenásilně provede díky očíslovaným políčkům. Stačí pouze vybarvovat jednotlivé očíslované dílky obrazu barvou označenou stejným číslem a za chvíli se začne rýsovat velkolepé dílo.

Číst celý článek

 

Blesk: Trend v domácím tvoření pro rok 2021: Už znáte malování podle čísel?

bleskKarantény a lockdowny vyhlašované opakovaně po celém světě s sebou přináší i nové trendy v domácí zábavě pro děti i dospělé. Poptávka po hotových sadách na vyrábění všeho možného v uplynulém covidovém roce raketově stoupla. Jaké projekty v duchu DIY si můžete mezi čtyřmi zdmi svého domova sami vyzkoušet? Staňte se přes noc třeba umělcem s malováním podle čísel.

Číst celý článek

 

Časopis Reflex: Vykročte ven z nudy dnů strávených doma s malováním podle čísel

reflexS domácími aktivitami se v dobách, kdy se nic moc venku dělat nedalo, roztrhl pytel. Jednou z populárních možností, jak se zabavit na celé hodiny, odreagovat se, a přitom pracovat na své koncentraci, je i malování podle čísel. Díky jednoduchému systému se s ním stane skvělý malíř úplně z každého.

Na začátku je plátno s předkresleným motivem, který rozdělují tenké čáry na desítky až stovky malých políček označených číslem. Úkol je jednoduchý: vymalovat tato políčka barvami, které jsou na víčku opatřeny stejným číslem. Jelikož máte k dispozici i barevnou předlohu, návod a sadu štětců v různých tloušťkách, které jsou součástí každé sady na malování podle čísel, namalovat dokonalý obraz je úplná hračka.

Číst celý článek

 

 

Baví vás víc než číst rovnou sami tvořit? Prozkoumejte naše obrazy z vlastní fotky!