Zaregistrujte se a získejte kredit 50,- Kč na váš první nákup.

Zažehlovací korálky v moderním stylu: Vyzkoušejte tvoření zas trochu jinak

Patříte mezi lidi, kteří milují různé domácí kreativní činnosti? Pak byste si neměli nechat uniknout zažehlovací korálky. Jde o výbornou aktivitu pro volný čas, která vás může zabavit na dlouhou dobu. Těšit se přitom můžete nejen na zábavu v průběhu tvoření, ale i na krásný výsledek.

Image1

Relax a skvělá zábava

Image1

Žehlení trochu jinak...

Image1

Stačí jen začít

Zažehlovací korálky nejsou žádnou novinkou, možná je znáte ze svého dětství. Jde o drobné různobarevné trubičky vyrobené z plastu. Ty se skládají na speciální podložku s bodlinkami. Při tvoření tak máte volnou ruku. Jakmile máte svůj motiv hotový, stačí plastové válečky přes pečicí papír přežehlit. Tím se spojí a vznikne krásná ozdoba.

Díky našemu inovativnímu řešení už si však nemusíte lámat hlavu s tím, jak různé barvy na podložku skládat, aby vznikl hezký motiv. Pokud neoplýváte nápady, ale přesto byste si rádi vytvořili svůj vlastní doplněk, nabízí se zažehlovací korálky s grafickou předlohou. Získáte tak průvodce, podle kterého lze snadno tvořit. Vše je tedy v závěru mnohem jednodušší a díky tomu hravě vyrobíte i náročnější díla.

Pestrá nabídka motivů

U tvoření se můžete skvěle odreagovat a soustředit se pouze na samotný proces. Stačí si přitom vybrat motiv, který vás nejvíc osloví. Nabídka je pestrá, ať už si chcete vytvořit obraz květin, zvířat, či třeba přírody. Tímto originálním způsobem lze také zvěčnit díla slavných umělců, oblíbené charaktery z filmů a seriálů či různá místa z celého světa. Grafická předloha umožňuje složit si v podstatě cokoli dle vybraného motivu.

Nejenže se pro zažehlovací korálky nabízí spoustu motivů, ale také si z nich můžete vytvořit dílo podle své vlastní fotky. Stačí si jen vybrat svou oblíbenou a poslat nám ji k vytvoření řešení na míru pro vás. Uděláme vám z ní detailní předlohu, podle které svou zažehlovačku snadno vytvoříte.

Praktická sada na tvoření

Se zažehlovacími korálky si užijete spoustu zábavy. Jde o nenáročný proces, který přitom potrénuje vaši představivost, trpělivost a koncentraci. Naše kompletní sada na tvoření vám poskytne vše potřebné. Základem je grafická předloha, na které najdete symboly a čísla, jednoduše tak poznáte, kam který korálek patří. Nechybí ani grafický vzor obrazu a samozřejmě barevné korálky roztříděné v pytlíčkách – vždy na míru pro vybraný obraz.

Pokud s tímto tvořením teprve začínáte, zvolte si sadu i s nářadíčkem. V balení pak najdete dvě průhledné plastové podložky pro skládání korálků, pinzetu pro snadnější nabírání a pečicí papíry pro zažehlení. Máte to tak bez starostí – stačí se rovnou pustit do tvoření a naplno si užít celý proces. Pokud tyhle věci už máte doma, můžete ušetřit a objednat bez nářadíčka.

Zažehlovací korálky - návod

Zažehlovací korálky nabízí báječný způsob, jak přetvořit svou oblíbenou fotografii v zajímavý motiv, nebo vytvořit originální obraz z připraveného motivu. Jaká možnost láká víc právě vás?