Zaregistrujte se a získejte kredit 50,- Kč na váš první nákup.

Jaké obrazy podle čísel mám zvolit pro své děti

Děti zbožňují kreativní tvoření, při kterém mohou dát prostor své tvořivosti. Malování podle čísel představuje skvělý způsob, jak je přivést k malování, při kterém si vytvoří obraz jako opravdový umělec. Celý proces je jednoduchý, do začátků je vhodné vybírat jednodušší motivy a menší obrazy.

Ovšem stačí jen chvilka, aby se vaše dítě do malování podle čísel zamilovalo – nabízí se spousta různých motivů, s kterými může pokračovat.

Malování podle čísel Star Wars

Aby dítko malování podle čísel opravdu zaujalo, je dobré vybírat z motivů, které jsou mu blízké. Častou volbou jsou proto filmoví hrdinové. Kluci i holky v jakémkoliv věku si jistě nenechají ujít filmové klasiky. Jednou z takových je právě Star Wars. Pro malování podle čísel Star Wars svět nabízí lákavé motivy.

Dítě si tak může vytvořit svůj vlastní obraz Stormtroopera, či o něco roztomilejšího Baby Yody. Plátno s předpřipraveným motivem umožňuje každému malovat jako zkušený umělec. Není třeba znát složitou teorii – stačí jednoduše následovat čísla na plátně, přičemž každým vymalovaným políčkem se dítě přiblíží k úspěšnému výsledku.

Malování podle čísel Harry Potter

Jestliže vaše dítě nelákají vesmírné přestřelky a sci-fi svět, pak se nabízí další oblíbená témata z filmů a knih. Pro milovníky fantasy a kouzel se nabízí pro malování podle čísel Harry Potter. Hlavní hrdina této ságy je oblíbený u dětí i dospělých, obrazem s tímto motivem tedy rozhodně neuděláte chybu. Nabízí se několik různých variant, které se liší i svou náročností.

Můžete tak výběr hravě přizpůsobit věku či zkušenostem dítěte.

Malování podle čísel kůň

Zvířata – nekonečná kategorie motivů, které si prostě zamilují holky i kluci. Mezi jedny z nejoblíbenějších motivů patří pro malování podle čísel kůň. V nabídce najdete roztomilé motivy s kresleným koněm, ovšem i krásná díla, na kterých jsou znázorněna tato zvířata v celé své kráse. Obraz s koněm se stane krásným doplňkem dětského pokojíčku.

Malování podle čísel vlk

Mezi další oblíbená zvířata nepochybně patří také vlci. Vlk symbolizuje divokost – v nabídce tak najdete obrazy s motivy vlků v přírodě, ve svém přirozeném prostředí. Ovšem vlci jsou často považování také za poněkud mystická zvířata. Proto kromě realistických obrazů můžete vybírat také z poněkud abstraktnějších kousků, ve kterých se snoubí různé barvy a další kouzelné prvky. Při malování podle čísel vlk může být inspirativní, obzvláště pak ve spojení s měsícem, vesmírem či třeba lapačem snů.

Malování podle čísel lev

Když už jsme u různých zvířat, rozhodně bychom neměli zapomenout ani na jejich krále. A to i když jde o malování podle čísel. Lev je majestátním zvířetem, jehož pohled vás uhrane. Proto je tento motiv s oblibou volen pro obrazy do interiéru. Krom toho však v nabídce najdete i spoustu dalších možností – abstraktnější verze s kombinací různých barev, či třeba zpracování motivu jako animované postavičky.

Malování podle čísel pro kluky

Jestliže máte doma chlapce, který zbožňuje tvoření, neváhejte pro něj vybrat ten pravý obraz. Na výběr je toho opravdu mnoho – ať už má svého nejmilejšího superhrdinu, zvíře, sport, či třeba miluje auta a motorky. V nabídce toho na vás čeká mnohem více, malování podle čísel pro kluky, holky, malé i velké.

Možnosti jsou nekonečné, můžete si totiž nechat vytvořit také plátno přímo z vlastní fotografie a získat tak zcela originální obraz.

V žádném interiéru by neměly chybět stylové doplňky jako jsou obrazy. Umění má na nás příznivý vliv, obzvláště pak, pokud ho můžeme sami tvořit. Malování podle čísel nabízí perfektní možnosti i pro ty nejmenší, kteří teprve poznávají svět tvoření.