Jak se u nás nakupuje

Vybrali jste si jeden z našich obrazů? Nebo byste chtěli, abychom vám obraz vyrobili z vaší fotky? Tak pojďme na to!

Předpřipravené motivy

Pokud jste si vybrali obraz z našich předpřipravených motivů, tak je vše jednoduché. Zaplaťte objednávku jednou z dostupných metod, vyberte si způsob dopravy a my vám obraz obratem doručíme.

Výroba obrazu z vlastní fotky

Vyberte si velikost obrazu, způsob dopravy a platby, který vám nejvíce vyhovuje, a zadejte na eshopu objednávku. Po jejím zaplacení vás budeme kontaktovat a nebo nám vaši vybranou fotku prosím rovnou pošlete na email obchod@vymalujsisam.cz My pak zařídíme výrobu obrazu, připravíme barvy, přidáme vám štětce, zkontrolujeme kvalitu a plátno doručíme kamkoliv si budete přát. Od podzimu 2019 tiskneme plátna a připravujeme barvy přímo v ČR. Díky tomu máme výrobu kompletně pod kontrolou a můžeme vás tak přesně informovat, kdy bude váš obraz připravený. 

S každou objednávkou se zdokonalujeme a snažíme se najít ty nejspolehlivější způsoby, jak vám dostat obraz do ruky co nejrychleji. Aktuálně ale prosím počítejtě s dobou doručení obrazu vyrobeného na základě vámi vybrané fotky přibližně 14 dní. O stavu vaší objednávky vás budeme ochotně průběžně informovat, stačí nám napsat. Případně pokud byste potřebovali obraz rychleji, zavolejte nebo napište nám a my se přepneme do módu "Továrna na zázraky" a pokusíme se vám obraz doručit ve vámi požadovaném termínu.

 

Fotky vhodné pro výrobu obrazu

Takovéto fotografie zpravidla nejsou pro tvorbu obrazu vhodné: rozmazané, "oslněné", přeexponované, s malým obličejem v poměru k velikosti obrazu, s pozadím ve stejné barvě, jako je hlavní postava na obraze. Viz příklady níže:

Rozmazané (neviditelné) pozadí
 DNP Blurry 

Přeexponované
DNP Glare 

Nevhodné barvy - splývání pozadí s šaty
DNP Same clothes      
                          

Malé obličeje v poměru k velikosti obrazu
 DNP Malé hlavy
  

Pokud by se nám zdálo, že je fotka nevhodná, nebo bychom si nebyli jistí, že budete s finálním výsledkem spokojeni, tak vás budeme kontaktovat a domluvíme další postup.