Aktuální stav k 5.12.2021: Potvrzujeme, že všechny objednávky stále stíháme vyrobit a odeslat tak, aby vám dorazily do Vánoc!

Jak se u nás nakupuje

Vybrali jste si jeden z našich obrazů? Nebo byste chtěli, abychom vám obraz vyrobili z vaší fotky? Tak pojďme na to!

Předpřipravené motivy

Pokud jste si vybrali obraz z našich předpřipravených motivů, tak je vše jednoduché. Zaplaťte objednávku jednou z dostupných metod, vyberte si způsob dopravy a my vám obraz obratem doručíme.

Výroba obrazu z vlastní fotky

Vyberte si velikost obrazu, nahrajte vybranou fotku, zvolte si způsob dopravy a platby, který vám nejvíce vyhovuje, a zadejte na eshopu objednávku. Po jejím zaplacení vás budeme kontaktovat a nebo nám vaši vybranou fotku prosím rovnou pošlete na email obchod@vymalujsisam.cz My pak zařídíme výrobu obrazu, připravíme barvy, přidáme vám štětce, zkontrolujeme kvalitu a plátno doručíme kamkoliv si budete přát. Od podzimu 2019 tiskneme plátna a připravujeme barvy přímo v ČR. Díky tomu máme výrobu kompletně pod kontrolou a můžeme vás tak přesně informovat, kdy bude váš obraz připravený. 

S každou objednávkou se zdokonalujeme a snažíme se najít ty nejspolehlivější způsoby, jak vám dostat obraz do ruky co nejrychleji. Aktuálně ale prosím počítejte s dobou doručení obrazu vyrobeného na základě vámi vybrané fotky přibližně 10 dní. Nebo si můžete připlatit za expresní výrobu a váš obraz bude hned ten další na řadě. O stavu vaší objednávky vás budeme ochotně průběžně informovat, stačí nám napsat. Případně pokud byste potřebovali obraz rychleji, zavolejte nebo napište nám a my se přepneme do módu "Továrna na zázraky" a pokusíme se vám obraz doručit ve vámi požadovaném termínu.

 

Doprava

Nabízíme tři způsoby dopravy po ČR a myslíme si, že to stačí. Nebo si myslíte, že nestačí? Máte nápad na jiný způsob dopravy? Nebo potřebujete poslat obraz do zahraničí? Napište nám a zařídíme to. :-)

Vymalujsisam doprava 

Výdejní místa Zásilkovny - 61,- Kč

Vyberte si své nejbližší výdejní místo, je jich opravdu hodně: https://www.zasilkovna.cz/pobocky

Za nás velice spolehlivý a rychlý způsob dopravy, zpravidla druhý den po podání zásilky je na výdejním místě připravena k vyzvednutí. Doporučujeme i o Vánocích.

 

Česká pošta - doručení na adresu - 99,- Kč

Na Českou poštu se hodně nadává, ale my s ní máme dobré zkušenosti. U nás to funguje tak, že fyzicky balíky odevzdáváme na depu Zásilkovně a ona je obratem předává České poště. Takže nemusíte být překvapení, když si objednáte dopravu Českou poštou a přijde vám nějaký informační email s číslem balíku od Zásilkovny.

 

Osobní odběr - Praha 9-Běchovice - zdarma

Máte cestu kolem Prahy? V prodejně autodílů Auto-Spektrum v pražských Běchovicích máme zřízené výdejní místo. Otevřeno je pondělí - pátek 9:00 - 17:00. Na plotě je velká cedule s naším logem a přesná adresa je Českobrodská 65, 190 11 Praha 9 - Běchovice
A nebo do Google Maps zadejte "Vymalujsisam.cz"