Zaregistrujte se a získejte kredit 50,- Kč na váš první nákup.

Obraz na diamantování s rámem, nebo bez rámu?

Při objednávání sad na diamantové malování zákazníci často tápou v otázce, jestli mají objednat obraz s rámem nebo bez. Patříte mezi ně? Přečtěte si, jaký je rozdíl v obrazu na rámu a bez něj a zvolte pro sebe tu správnou variantu!

Obraz na diamantové malování BEZ RÁMU

Jedná se o základní levnější variantu, kterou ale zákazníci při objednávání chápou různě. Je důležité počítat s tím, že „bez rámu“ znamená skutečně pouze plátno – srolované jako koberec. Diamantové malování se tedy běžně prodává ve verzi bez rámu stejně jako třeba plakáty.

 

Díky tomu, že jsme ale diamantové malování začali vyrábět přímo v České republice a většina našich zakázek putuje do tuzemska nebo jiných států evropské unie, tak je doprava levná, bezpečná a celkově bezproblémová. S klidem tak můžeme ve Vymalujsisam.cz nabízet i obrazy na diamantové malování, které vám posíláme rovnou i ve verzi na rámu.

 

Obraz na diamantové malování S RÁMEM

Pokud objednáte tuto variantu, tak vám přijde plátno rovnou natažené na kvalitním dřevěném rámu. Jedná se o napínací rám sloužící jako konstrukční opora pro vypnutí plátna. Důležité je ale zdůraznit, že se jedná o VNITŘNÍ RÁM, který zůstává pod plátnem ukrytý, takže je viditelný jen ze zadní strany obrazu. Nejedná se tedy o ozdobnou záležitost, ale o praktickou vychytávku, díky níž se vám budou nejen lépe pokládat na plátno diamanty, ale hotový obraz si díky němu můžete rovnou i pověsit na zeď.

Ve zkratce vám rám ušetří spoustu práce a díky němu bude celá diamantová hra ještě o něco jednodušší a zábavnější. Proto jednoznačně doporučujeme pořídit si svůj obraz rovnou s rámem. 

 

Máte jasno, jakou variantu zvolit? Podívejte se na ilustrativní příklady:

BEZ RÁMU = POUZE PLÁTNO

 

 

S RÁMEM = PLÁTNO NATAŽENÉ NA DŘEVĚNÉM RÁMU