Zaregistrujte se a získejte kredit 50,- Kč na váš první nákup.

Co jsou zažehlovací korálky?

Jestli vás baví tvořivé činnosti s úchvatným výsledkem, posviťte si na naše zažehlovací korálky, na které nepotřebujete speciální zručnost ani talent! Tento koncept skládání pestrobarevných korálků do předem stanovaného obrazce si přitom možná ještě pamatujete ze svých dětských časů... 

Dnes tato technika zažívá svůj velkolepý návrat na scénu a po světě sbírá čím dál tím víc fanoušků, kteří se ji věnují v různých obměnách. Na Vymalujsisam vám přinášíme možnost vytvořit si ze zažehlovacích korálků i celý obraz, navíc s neustálou přítomností nápovědy! Svůj příští projekt si můžete vybrat z našich motivů, nebo si dokonce nechat vyrobit svou vlastní sadu prímo z fotky! Naše sady pro zažehlovací korálky s návodem a předlohami obsahují už všechny praktické pomůcky, které pro úspěšné dokončení obrazu budete potřebovat.

Chcete hned začít? Objednejte si svou první sadu, chopte se pinzety a vrhněte se do nového tvoření společně se zažehlovacími korálky! Výsledkem bude pestrobarevná plastová mozaika, kterou v mžiku oka rozzáříte jakoukoliv místnost! 

 

OBSAH BALENÍ

Po uhrazení objednávky obrazu „s nářadíčkem“ vám dorazí vaše sada se vším potřebným, abyste se mohli rovnou pustit svého veledíla. K dispozici máte:

 • barevné korálky v pytlíčkách s příslušnými kódy
 • 2 plastové podložky na skládání korálků
 • lepicí pásku
 • pinzetu pro nabírání korálků
 • papír na zažehlení
 • grafický vzor celého obrazu
 • grafické vzory pro skládání jednotlivých částí obrazu

Pouze žehličku budete potřebovat vlastní. Ve variantě „bez nářadíčka“ nenajdete podložky, pinzetu ani zažehlovací papír. Je vhodné ji objednat, pokud doma toto vybavení už máte - například z předchozí objednávky. 

 

 

JAK NA TO?

Tato kreativní technika spočívá ve skládání malých plastových korálků na dodané podložky s bodlinkami. Jako pomůcka přitom slouží grafická předloha určená na vystřihnutí, která je označena speciálními symboly. Díky nim budete vždy přesně vědět, kam jednotlivé druhy korálků umístit. 

Po dokončení skládání stačí slepit všechny části k sobě a přežehlit korálky přes pečící papír žehličkou. Působením tepla korálky z plastu povolí a krásně se spojí dohromady. Výsledkem je nápadité dílo v podobě jednolité barevné mozaiky podle vašeho gusta. Chcete si udělat detailní představu, co vás čeká? Podívejte se na náš návod, kde vám vše vysvětlujeme krok za krokem. 

 

 

JAKÝ MOTIV ZVOLIT

Konkrétní motiv si můžete vybrat z naší připravené nabídky, kde na vás už čekají rozkošné dětské motivy, zvířata, postavičky z oblíbených filmů nebo různá zajímavá místa ze světa. A kdybyste si náhodou nevybrali, pošlete nám libovolnou vlastní fotku, podle které vám připravíme zažehlovací korálky na míru. Díky nim si pak můžete zvěčnit své nejkrásnější životní momenty, někomu je darovat nebo si je třeba vystavit doma na poličku! 

 

S našimi zažehlovačkami si užijete spoustu zábavy, příjemně si u nich odpočinete a alespoň na chvíli přestanete myslet na starosti. Jde i o báječnou aktivitu pro děti, díky níž procvičí jemnou motoriku a posílí schopnost koncentrace.

 

 


Proč ZAŽEHLOVACÍ KORÁLKY z Vymalujsisam milovat? 

 • Výroba v ČR – spolehlivé i rychlé doručení až k vám!
 • Na dosažení krásného výsledku nepotřebujete předchozí zkušenosti s tvořením ani speciální zručnost a talent. 
 • Při zažehlovačkách se snadno zbavíte stresu a napětí. Ponořte se do relaxační zábavy! 
 • Jde o skvělou rodinnou aktivitu. Udělejte si doma pohodový večer - každé dítě poskládá jednu podložku a rodiče zažehlí výsledek!
 • Zažehlovačky jsou originálním nápadem na dárek. Darovat můžete samotnou sadu, díky které si obdarovaný sám vytvoří obraz, nebo darujte rovnou hotové dílo! 
 • Dokončená zažehlovačka v okamžiku osvěží jakýkoliv prostor a drobné motivy jsou také oblíbenými dětskými hračkami!
kreativní ikonka