Malování podle čísel - NÁVOD

Malování podle čísel

Namalujte krásný obraz a staňte se s námi poprvé v životě pro své blízké umělcem. Náš produkt vám k tomu unikátním způsobem pomůže. 

Od nás dostanete: 
Plátno, 24 kalíšků s namíchanými barvami přesně pro váš obraz, štětce 

Celé plátno je rozdělené na očíslovaná políčka, která vymalujete barvou z kalíšku stejného čísla. Jednoduché, že? Nám to taky tak připadá. Pro ilustraci celého procesu přikládáme pár fotek, které to celé určitě vysvětlují lépe než jakýkoliv náš text. 

 PBN example1

 PBN5

PBN7

Rám

Jako volitelnou variantu vám nabízíme napnutí plátna na tzv. blind rám. Pořídili jsme si kompletní sadu nařádí a naučili se plátno napínat na dřevěný rám, který má šířku přibližně 3cm. Nabízíme tuto službu prakticky za cenu materiálu, tak neváhejte tuto možnost vyzkoušet, obraz se vám pak bude lépe věšet na stěnu. 

Výsledek napnutí na rám vypadá přibližně takto:

IMG_E2673

Video 

Prošli jsme Youtube a za nejlepší video, které představuje technologii PBN, považujeme toto: 

Mezi obrazem na Youtube a námi je ale jeden velký rozdíl: my vám umíme připravit obraz k vybarvení z vaší vlastní fotky! 

 

Fotky (ne)vhodné pro výrobu obrazu

Takovéto fotografie zpravidla nejsou pro tvorbu obrazu vhodné: rozmazané, "oslněné", přeexponované, s malým obličejem v poměru k velikosti obrazu, s pozadím ve stejné barvě, jako je hlavní postava na obraze. Viz příklady níže.

Přeexponované
DNP Glare 

Nevhodné barvy - splývání pozadí s šaty
DNP Same clothes      
                          
Malé obličeje v poměru k velikosti obrazu
 DNP Malé hlavy
  
Pokud by se nám zdálo, že je fotka nevhodná, nebo bychom si nebyli jistí, že budete s finálním výsledkem spokojeni, tak vás budeme kontaktovat a domluvíme další postup.

Otázky?

Pořád jsme nezodpověděli nějaké vaše otázky nebo vás zajímá něco dalšího? Zkuste sekci nejčastějších otázek (https://www.vymalujsisam.cz/jak-na-to/obraz-jako-darek/) a nebo už dál nehledejte a napiště nám. Odpovíme rádi. :-)

 

A nezapomeňte se podívat tady na toto naše video z malování: