NÁVOD - Diamantování podle čísel

Vítejte ve Vymalujsisam.cz! 

Specializujeme se na malování podle čísel, které sami přímo v ČR vyrábíme, ale na našich stránkách najdete i sady pro velice populární diamantové malování. Všechny sady, které máme vystavené na našem eshopu, tak držíme v Praze skladem a jsme připraveni vám je velice rychle odeslat. Projděte si naši aktuální nabídku zde

Pokud vás zajímá, co vlastně diamantové malování je, tak se začtěte do našeho návodu níže. 

Nechce se vám číst návod?
Tak jsme pro vás prošli Youtube a za nejlepší video, které představuje diamantové malování, považujeme tohle:

Chce se vám číst návod?  Dobře, tak si to pojďme ve stručnosti ukázat.

Od nás dostanete: 
lepivé plátno, tužku na sázení diamantů, napytlíčkované diamanty (cca 20 - 30 pytlíčků různých barev a odstínů).

Každý pytlíček obsahuje jednu konkrétní barvu/odstín a je označen číslem nebo symbolem. Celé plátno je pokryto tisíci symboly a vy je zakrýváte tou barvou diamantu, která odpovídá stejnému číslu nebo symbolu. Viz fotka níže.
Nemusíte se bát, že byste diamantů měli málo. Množství v pytlíčku je velkorysé a u každé barvy a odstínu je ho dostatečná rezerva.

IMG_2727

Diamanty

Na plátno budete sázet plastové diamantíky o průměru 2,8mm. Od nás dostanete napytlíčované všechny potřebné barvy a odstíny speciálně pro váš obraz. Odstínů různých barev jsou stovky až tisíce, díky čemuž je výsledný obraz prakticky dokonalý.
Dostanete od nás i speciální podložku, na kterou si diamantíky vysypete a zatřesením se vám srovnají tak, abyste je mohli pohodlně nabrat speciální tužkou.

Diamond2

 

IMG_E3363

Pro jednoho ráj, pro druhého peklo... :-)

 

Lepidlo

Určitě oceníte, že na diamanty nemusíte nanášet žádné lepidlo. Na celém plátně je pro vás lepidlo již připravené, vy postupně pouze odkrýváte ochrannou fólii plátna a sázíte diamanty přímo na jeho lepivý povrch.

Tužka

Připadá vám ta tužka na sázení diamantů nějaká záhadná? I nám tak na začátku připadala. Je to v podstatě dutá propiska, kterou vybavíte růžovou lepivou hmotou, díky které si diamant lehce nalepíte na tužku a jakmile ho položíte na plátno, tak ho tužka pustí (protože lepidlo na plátně je silnější než růžová hmota) a vy si můžete jít nabrat další diamant.

 Rám

Jako volitelnou variantu vám nabízíme napnutí plátna na tzv. blind rám. Pořídili jsme si kompletní sadu nařádí a naučili se plátno napínat na dřevěný rám. Nabízíme tuto službu prakticky za cenu materiálu, tak neváhejte tuto možnost vyzkoušet, obraz se vám pak bude lépe věšet na stěnu. 
Při sázení diamantíků na plátno, které je napnuté na rámu, doporučujeme si plátno podložit např. knížkou nebo kuchyňským prkýnkem, aby nedocházelo k přílišnému protlačení plátna.

Výsledek napnutí na rám vypadá přibližně takto:

IMG_E2673

 

 

DBN1