Objednávky stále stíháme nabírat a vyřizovat, aby včas odešly a stihly to pod stromeček. Ale se svojí objednávkou přesto raději neváhejte, čeští dopravci začínají kolabovat. :-(

Vánoce 2020

Máme dobrou zprávu! Pro letošní Vánoce jsme výrazně zvýšili naše výrobní kapacity. Ale musíme také upozornit, že jsme se v roce 2020 hodně rozkročili do světa, takže obrazy z naší pražské dílny se objeví pod Vánočníma stromkama skutečně po celém světě. Vždyť která česká firma může říct, že má tak kvalitní a unikátní výrobky, že je v roce 2020 prodala do USA, Peru, Austrálie, Izraele, Argentiny, Kanady, Singapuru, Mexika, Brazílie... My ano! 

Neváhejte využít slevy

A protože naše kapacity zatím nejsou plně využité, tak nabízíme výrazné slevy. Proto s vaší objednávkou neváhejte! Protože jedno je jisté... Ty slevy při vaší příští návštěvě rozhodně vyšší nebudou. Garantujeme, že akrylové barvy budou na Vánoce stále ve skvělé kondici a pokud by se náhodou stalo, že najdete nějakou barvu snad vyschlou, samozřejmě vám ji zdarma vyměníme za novou. 

Jsme spolehliví a féroví

Vánoce jsme zatím ve Vymalujsisam.cz pokaždé zvládli. Byli jsme vždy féroví, nikdy jsme nenabrali víc objednávek, než kolik jsme věděli, že zvládneme odbavit. A stejně odpovědně se vůči našim zákazníkům hodláme zachovat i letos.

Děkujeme za vaši důvěru, děkujeme za vaše objednávky a těšíme se, že i letos vám a vašim rodinám a přátelům připravíme skvělé dárky, díky kterým si užijete zasloužený vánoční relax s našimi sadami na malování podle čísel. 

Váš tým Vymalujsisam.cz